Fóliová reklama, reklama Příbram

Polepy automobilů velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Nabízíme Vám výrobu a instalaci reklamních polepů a celopolepů automobilů. Chcete decentní reklamnu na váš vůz, změnit barvu vozu nebo reklamním celopolepem automobilu zaujmout potencionální zákazníky? Tak neváhejte, polepy na vozidlech jsou moderní a velmi atraktivní formou venkovní reklamy. Polepy vozů vyrábíme z kvalitních folií na řezacím plotru nebo je tiskneme na velkoplošném ekosolventním stroji s tiskovým rozlišením až 1440 x 720 dpi. Fólie jsme Vám schopni nabídnout v širokém výběru barev (vzorníky RAL, Mactac, 3M atd.) a v závislosti na požadavku na trvanlivost grafiky, případně nabízíme různé speciální folie, jako reflexní apod.

Celopotahy automobilů (změna barvy vozu)

Nebaví vás barva vašeho vozidla? Chcete něco výjimečného? Tak co třeba celopolep karoserie. Provádíme aplikace speciálních odolných a teplem tvarovatelných folií v široké škále barev určené pro celopotahy neboli změnu barvy vozidla. Nabízíme také potahy jednotlivých dílů karoserie nebo interiéru vozidla, zrcátek, spojlerů a jiných doplňků folií imitující carbon, kůži, hliník a další.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • vyrábíme reklamu

    21. duben 2024

    Chcete profesionální logo, které bude vyjadřovat vaši značku? Jste na správném místě. S tvorbou firemních log a logotypů máme bohaté zkušenosti. Při návrhu loga klademe důraz na originalitu a jednoduchost.

  • Veselé vánoce a šťastný nový rok 2024

    18. prosinec 2023

    Děkujeme Vám za celoroční spolupráci. Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference