Potisk textilu, reklama Příbram

K potisku textilu používáme dva různé postupy dle požadavku. První možností je aplikace Flock+Flex materiálů - motivů vyřezaných a vyseparovaných ze speciálních folií a jejich následná aplikace za použití termolisu. K dispozici jsou jak klasické folie "gumového vzhledu", tak folie na dotek téměř neznatelné, popř. filie s povrchem imitujicí látku, semiš, kůži, glitrové folie atd. Škála je opravdu široká a je vhodné si před jejím výběrem prohlédnout katalog a vybrat z širokého množství variant, tu nejvhodnější.

Uvedené materiály se mohou prát při 50°C dle typu folie, ale pro náročnější podmínky jsou k dispozici fólie, které se dají prát i při 90°C. Vše záleží na účelu, k němuž bude textiliie určena. Výhodou uvedené technologie je především v případě firemní grafiky (loga, slogany atd.) neměná jednolitost barvy a přesně zakončené ostré hrany např. písmen. Kombinace barev je libovolná, pokud je nutno jednotlivé barvy lisovat přez sebe, používáme maximálně tři vrstvy.

Druhá námi používaná technika, je technika přímého digitálního tisku. Tato technologie pracuje se zdravotně nezávadnými barvami. Textilie doporučujeme prát při 40°C a prát i žehlit naruby. Při dodržení tohoto postupu se budete dlouhodobě těšit ze stálosti barev i při mnohačetném praní a žehlení. Uvedená technologie narozdíl od sítotisku nepotřebuje výrobu šablon, tedy umožňuje tisk již od jednoho kusu bez zásadního vlivu na cenu. Výhodou této technologie je možnost potisku i pomocí fotografií.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • Jednoduše Graphicwork

    25. březen 2022

    Kompletní výroba reklamy za nízké ceny ! Navrhneme a realizujeme polep automobilu, billboardy, cedule, výlohy, tiskoviny od vizitek až po plakáty a dalších reklamní výrobu viz. naše produkty. Informujte se u nás :-)

  • Do nového roku v novém !

    17. leden 2022

    Od nového roku nás naleznete nově ve vlastních nových prostorách, na adrese Třemošenská 212, Příbram Březové Hory Těšíme se na vás

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference