Potisk textilu, reklama Příbram

K potisku textilu používáme dva různé postupy dle požadavku. První možností je aplikace Flock+Flex materiálů - motivů vyřezaných a vyseparovaných ze speciálních folií a jejich následná aplikace za použití termolisu. K dispozici jsou jak klasické folie "gumového vzhledu", tak folie na dotek téměř neznatelné, popř. filie s povrchem imitujicí látku, semiš, kůži, glitrové folie atd. Škála je opravdu široká a je vhodné si před jejím výběrem prohlédnout katalog a vybrat z širokého množství variant, tu nejvhodnější.

Uvedené materiály se mohou prát při 50°C dle typu folie, ale pro náročnější podmínky jsou k dispozici fólie, které se dají prát i při 90°C. Vše záleží na účelu, k němuž bude textiliie určena. Výhodou uvedené technologie je především v případě firemní grafiky (loga, slogany atd.) neměná jednolitost barvy a přesně zakončené ostré hrany např. písmen. Kombinace barev je libovolná, pokud je nutno jednotlivé barvy lisovat přez sebe, používáme maximálně tři vrstvy.

Druhá námi používaná technika, je technika přímého digitálního tisku. Tato technologie pracuje se zdravotně nezávadnými barvami. Textilie doporučujeme prát při 40°C a prát i žehlit naruby. Při dodržení tohoto postupu se budete dlouhodobě těšit ze stálosti barev i při mnohačetném praní a žehlení. Uvedená technologie narozdíl od sítotisku nepotřebuje výrobu šablon, tedy umožňuje tisk již od jednoho kusu bez zásadního vlivu na cenu. Výhodou této technologie je možnost potisku i pomocí fotografií.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • vyrábíme reklamu

    21. duben 2024

    Chcete profesionální logo, které bude vyjadřovat vaši značku? Jste na správném místě. S tvorbou firemních log a logotypů máme bohaté zkušenosti. Při návrhu loga klademe důraz na originalitu a jednoduchost.

  • Veselé vánoce a šťastný nový rok 2024

    18. prosinec 2023

    Děkujeme Vám za celoroční spolupráci. Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference