Velkoformátový tisk, reklama Příbram

Vlastníme velkoplošný ekosolventní tiskový a řezací stroj značky Roland. Šířka tisku jednoho pásu je 1,35 m, délka je neomezená. Pro venkovní aplikace používáme inkousty s vysokou UV stabilitou, dokonalou odolností proti otěru a vodě a výbornou přilnavostí na podkladové materiály.

Potiskneme pro Vás širokou škálu materiálů jako jsou samolepící fólie, billboardový papír, prosvětlovací fólie, banerové plachty, autoplachty, textil a vlajkovina. Dále nabízíme tvarový výřez samolepek ihned po vytištění. Je tak možné vytisknout a zároveň vyřezat i komplikované tvary samolepek s vysokou přesností i při velmi malých sériích již od 1 ks.

Kvalita a trvanlivost tisku je zaručena i maximálním rozlišením až 1440 dpi což nám umožňuje zhotovovat tisky ve špičkové fotokvalitě s vynikající trvanlivostí v exteriéru až 3 roky bez nutnosti dalších povrchových úprav potištěného materiálu.

Jako další službu Vám k velkoformátovému tisku můžeme nabídnout laminaci. Laminace chrání a prodlužuje životnost tisku. Hlavní použití je na polepy automobilů kde hrozí mechanické poškození polepu například v mycí lince a podobně. V nabídce jsou běžná (cenově dostupná) lamina, ale i speciální lamina např. pro podlahovou nášlapnou grafiku, nebo speciální lité sety pro aplikaci na dopravní prostředky a povrchy s hlubokým reliéfem.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • Jednoduše Graphicwork

    25. březen 2022

    Kompletní výroba reklamy za nízké ceny ! Navrhneme a realizujeme polep automobilu, billboardy, cedule, výlohy, tiskoviny od vizitek až po plakáty a dalších reklamní výrobu viz. naše produkty. Informujte se u nás :-)

  • Do nového roku v novém !

    17. leden 2022

    Od nového roku nás naleznete nově ve vlastních nových prostorách, na adrese Třemošenská 212, Příbram Březové Hory Těšíme se na vás

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference