Světelená a 3D reklama, reklama Příbram

Světelná reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Z plastových nebo hliníkových profilů vyrábíme světelné panely, boxy, oboustranné výstrče, límce a světelná písmena. Grafiku na světelné panely zhotovujeme ze samolepících translucentních folií se zaručenou životností 7 a více let buď technikou vyřezání na plotru nebo potiskem na velkoplošném tiskovém stroji a následnou laminací.

Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, kdy si můžete nechat vyrobit jednotlivá písmena nebo loga prosvětlená či podsvětlená. Písmena je možné vyrobit z AL plechů, plexiskla, nerezi nebo mosazi. Prosvícení písma je realizováno pomocí neonu, LED nebo lze požít zářivkové trubice.

3D reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Prostorová 3D reklama má velmi široké uplatnění a svým poutavým a zároveň decentním designem upoutá nejednoho zákazníka či potencionálního obchodního partnera. Vyrábíme plastickou reklamu z různých materiálů např. z plastu, polystyrenu a kovu, včetně povrchové úpravy. 3D reklamy bývají zpravidla umístněné na zdech a fasádách objektů. Ovšem lze je umístnit i na konstrukce na střechy objektů a další místa, která si zákazník vybere. 3D reklamu lze vyrobit i jako prosvícenou.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • Jednoduše Graphicwork

    25. březen 2022

    Kompletní výroba reklamy za nízké ceny ! Navrhneme a realizujeme polep automobilu, billboardy, cedule, výlohy, tiskoviny od vizitek až po plakáty a dalších reklamní výrobu viz. naše produkty. Informujte se u nás :-)

  • Do nového roku v novém !

    17. leden 2022

    Od nového roku nás naleznete nově ve vlastních nových prostorách, na adrese Třemošenská 212, Příbram Březové Hory Těšíme se na vás

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference