Světelená a 3D reklama, reklama Příbram

Světelná reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Z plastových nebo hliníkových profilů vyrábíme světelné panely, boxy, oboustranné výstrče, límce a světelná písmena. Grafiku na světelné panely zhotovujeme ze samolepících translucentních folií se zaručenou životností 7 a více let buď technikou vyřezání na plotru nebo potiskem na velkoplošném tiskovém stroji a následnou laminací.

Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, kdy si můžete nechat vyrobit jednotlivá písmena nebo loga prosvětlená či podsvětlená. Písmena je možné vyrobit z AL plechů, plexiskla, nerezi nebo mosazi. Prosvícení písma je realizováno pomocí neonu, LED nebo lze požít zářivkové trubice.

3D reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Prostorová 3D reklama má velmi široké uplatnění a svým poutavým a zároveň decentním designem upoutá nejednoho zákazníka či potencionálního obchodního partnera. Vyrábíme plastickou reklamu z různých materiálů např. z plastu, polystyrenu a kovu, včetně povrchové úpravy. 3D reklamy bývají zpravidla umístněné na zdech a fasádách objektů. Ovšem lze je umístnit i na konstrukce na střechy objektů a další místa, která si zákazník vybere. 3D reklamu lze vyrobit i jako prosvícenou.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • Kompletní reklamní servis

    11. únor 2019

    Využijte náš kompletní reklamní servis. Realizujeme vše kolem reklamy, návrh firemního loga, vizitky, potisk textilu, propisek, reklamních předmětů, polep aut, billboardy, katalogy a vše co vas napadne .

  • PF 2019

    21. prosinec 2018

    Chceme Vám především poděkovat za projevenou důvěru a dosavadní spolupráci. Vážíme si toho opravdu moc a bude nám velkým potěšením s Vámi spolupracovat i v roce nadcházejícím. Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoční svátky a do nového roku přejem pevné zd

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference