Světelená a 3D reklama, reklama Příbram

Světelná reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Z plastových nebo hliníkových profilů vyrábíme světelné panely, boxy, oboustranné výstrče, límce a světelná písmena. Grafiku na světelné panely zhotovujeme ze samolepících translucentních folií se zaručenou životností 7 a více let buď technikou vyřezání na plotru nebo potiskem na velkoplošném tiskovém stroji a následnou laminací.

Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, kdy si můžete nechat vyrobit jednotlivá písmena nebo loga prosvětlená či podsvětlená. Písmena je možné vyrobit z AL plechů, plexiskla, nerezi nebo mosazi. Prosvícení písma je realizováno pomocí neonu, LED nebo lze požít zářivkové trubice.

3D reklama velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

Prostorová 3D reklama má velmi široké uplatnění a svým poutavým a zároveň decentním designem upoutá nejednoho zákazníka či potencionálního obchodního partnera. Vyrábíme plastickou reklamu z různých materiálů např. z plastu, polystyrenu a kovu, včetně povrchové úpravy. 3D reklamy bývají zpravidla umístněné na zdech a fasádách objektů. Ovšem lze je umístnit i na konstrukce na střechy objektů a další místa, která si zákazník vybere. 3D reklamu lze vyrobit i jako prosvícenou.

Reference

další reference

Aktuality | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

  • vyrábíme reklamu

    21. duben 2024

    Chcete profesionální logo, které bude vyjadřovat vaši značku? Jste na správném místě. S tvorbou firemních log a logotypů máme bohaté zkušenosti. Při návrhu loga klademe důraz na originalitu a jednoduchost.

  • Veselé vánoce a šťastný nový rok 2024

    18. prosinec 2023

    Děkujeme Vám za celoroční spolupráci. Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.

ostatní aktuality

Nejnovější realizace | velkoformátový tisk, potisk textilu, reklama Příbram

ostatní reference